/Aktuality/
­
/Aktuality/

Dachsman XC Triatlon se letos neuskuteční

V kalendáři Českého poháru v terénním triatlonu dochází k důležité změně: pořadatelé závodu Dachsman XC Triatlon byli nuceni svou akci pro letošní rok zrušit.

Autor |7 května, 2024|

AP Yasmine Hammamet: Hrušková vybojovala bronz!

Start do nové sezony se Hruškové vydařil. Na Africkém poháru v Tunisku vybojovala bronz. Ze čtveřice českých mužů si nejlépe vedl Zikmund na 10. místě.

Autor |4 května, 2024|

O první pohárové body se bude závodit ve Zlíně

Český pohár v krátkém triatlonu odpočítává poslední dny do svého startu. O první body se bude bojovat už o víkendu 11.-12. května ve Zlíně.

Autor |2 května, 2024|

Evropský pohár v Caorle bude mít početnou českou účast

Reprezentační závodní sezóna 2024 již byla odstartována několika závody kategorií ELITE, příští víkend v Caorle se do soutěží zapojí i naši talentovaní junioři.

Blíží se konec termínu pro přihlášení k soutěžím ME v multisportu

Ve dnech 15. - 22. června proběhne v portugalském městě Coimbra Mistrovství Evropy v soutěžích MULTISPORT pro rok 2024. Uzavření přihlášek pro AG je již 7.května!

Autor |30 dubna, 2024|

Českým reprezentantům se Světový pohár v Číně nevydařil

Po výborných výsledcích v Austrálii se čeští triatlonisté přesunuli do Čcheng-tu, kde se jim ale v dalším závodě SP nedařilo. Zimovjanová obsadila 33. místo, Martin byl 39.