Triatlon – anatomie

Ve spolupráci s Českou triatlonovou asociací vyšla v českém překladu kniha autorů Marka Kliona a Troyeho Jacobsona s názvem Triatlon – anatomie. Tato kniha vám ukáže, jak zlepšit svůj výkon zvýšením svalové síly. Obsahuje popisy 82 nejúčinnějších multisportovních cviků krok za krokem a barevnými anatomickými ilustracemi, které zvýrazňují zapojené svaly.

Pro členy ČTA nabízíme zlevněnou cenu za 400 Kč + poštovné a balné (běžná MOC 499 Kč). Knihu lze osobně vyzvednout na sekretariátu nebo v rámci akcí pořádaných ČTA tento podzim (školení trenérů, vyhlášení ČP). Závazné objednávky zasílejte na adresu: triatlonse@triatlon.cz. V případě, že budete chtít poslat knihu poštou, uveďte přesnou adresu. Kniha bude k předání či zaslání pouze na základě uhrazené faktury, výzvy.

 

 

 

Příprava dětí v triatlonu

– je metodická příručka České triatlonové asociace, která má posloužit jako metodická podpora: trenérům pracujícím s mládeží, učitelům nově se zapojujícím do triatlonu, rodičům a dalším, tedy všem kdo chtějí základně proniknout do tajů přípravy dětí v triatlonu ve věkových kategoriích 8-15 let.

Autorem je Mgr. Lenka Kovářová Ph.D., MBA, recenzentem je PaedDr. Josef Horčic, Ph. D.