V příloze naleznete pozvánku na Konferenci Mosty V, 2016. „Mosty mezi sportovní teorií a praxí“ pro profesionální trenéry a kouče všech sportů.

Zveme z každého sportu několik osobností k setkání s excelentními osobnostmi řečníků, psychologem  Lotharem Linzem a triem kanadský reprezentačních trenérů: Billem Petersem, hlavním koučem Kanadské reprezentace před MS a jeho dvěma asistenty Davem Cameronem a Mikem Yeo, oba zároveň hlavní trenéři NHL. Akce proběhne v prostorách České Národní Banky.

 

Kapacita akce je omezena a prosíme tedy neotálejte s přihlášením. Parkování je možné v garážích obchodního centra Paladium, Kotva či na Senovážném náměstí „na hodinách“, kde však bývá plno. Nejblíže  se metrem dostanete do stanice trasy B a A  – Můstek, či trasy B – Náměstí Republiky.

Na programu jsou uvedeny informace, včetně  adresy, na kterou se můžete hlásit, i účet na který uhraďte konferenční poplatek.  Přihlášení a další předávání info prosím vždy přihlašovacím formulářem. Členové Unie profesionálních trenérů na tomto setkání platit nemusí. Prosíme o přihlášení přiloženým formulářem a pošlete zároveň i potvrzení o zaplacení, pokud nechcete platit na místě.

Na místě bude možné zakoupit novou knihu Lothara Linze v českém jazyce, vezměte tedy i mírnou hotovost.  Členové UPT knihu dostanou zdarma u prezence.

Jde o setkání trenérů a koučů a nikoliv o formální konferenci a proto se můžete obléknout i neformálně.
s pozdravem Tonda Plachý

Mgr. Antonín Plachý Ph.D.
tajemník trenérsko metodické sekce

-ab-