Také v letošním roce se jeden ze závodů Českého poháru v dlouhém triatlonu uskuteční na Slovensku – pořadatelé SLOVAKMANA potvrdili, že v Piešťanech se opět bude závodit.

SLOVAKMAN v minulém roce oslavil 20. výročí, jeho další pokračování bylo ale delší dobu předmětem diskuse, která právě teď končí. Pořadatelé vydali následující prohlášení a zároveň České triatlonové asociaci potvrdili svůj zájem o vstup do Českého poháru.

Vážení příznivci triatlonu SLOVAKMAN,

v první řadě bychom Vám chtěli vyjádřit upřímné poděkování za Vaši trpělivost a pochopení při čekání na informace z naší strany. S ohledem na poslední vývoj událostí vás však můžeme ujistit, že SLOVAKMAN Triatlon bude existovat i v roce 2024. Stabilizovali jsme organizační strukturu a také velmi rádi potvrzujeme, že jsme připraveni na novou éru, která naváže na předchozích 20 let.

SLOVAKMAN Triatlon se bude konat 4. srpna 2024 – v termínu, který je pro nás již tradicí. Doufáme, že si tento den zarezervujete ve svém kalendáři a přijdete s námi zažít úžasný sportovní zážitek.

Je nám velkým potěšením potvrdit, že SLOVAKMAN Triatlon je i nadále důležitou součástí Českého a Slovenského poháru v dlouhém triatlonu.

Máme v úmyslu představit nový formát závodu, který, jak věříme, posune SLOVAKMAN Triatlon do nové éry.

Ještě jednou vám děkujeme za trpělivost a obětavost, kterou jste SLOVAKMAN Triatlonu věnovali, sledujte webové stránky akce i sociální sítě, kde brzy představíme další informace.

První informací bude datum, kdy bude otevřena registrace.

S pozdravem,

SLOVAKMAN Triatlon Team