Vážení triatlonisté, vážení hosté Slavnostního vyhlášení Českého poháru, velmi si vážíme toho, že jste přijali naše pozvání a zúčastníte se galavečera, během kterého budou 6. listopadu v Kongresovém centru Zlín oceněni nejlepší závodníci Českého poháru a vítězové ankety Král triatlonu.

Velice nám záleží na tom, abyste si ze Zlína odvezli pozitivní pouze zážitky, nikoliv koronavirové testy. S ohledem na aktuální epidemickou situaci a platná opatření si Vás proto dovolujeme požádat o respektování nastavených pravidel:

Všichni přítomní starší 12 let musí při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek:

 • negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
 • negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
 • negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě,
 • potvrzení poskytovatele zdravotních služeb o podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
 • potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
 • potvrzení o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Splnění těchto podmínek bude kontrolováno při příchodu do Kongresového centra. V zájmu urychlení kontroly prosíme, abyste měli své potvrzení připravené k nahlédnutí.


Během společenských akcích uvnitř platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) vždy mimo dobu konzumace potravin a nápojů. Děti do 15 let mohou použít i zdravotnickou obličejovou masku/roušku.


Nejbližší testovací centrum:

 • ZLATÉ JABLKO, a.s. (Náměstí Míru 174, Zlín  760 01)
  Testovací centrum je k dispozici v suterénu vedle potravin BILLA, denně 8:00 – 20:00 hod.
  Více informací na tomto odkazu.