Vítězství má různé podoby. A vedou k němu různé cesty. František Kubínek teď bojuje o největší vítězství ve svém životě – po těžké autohavárii rehabilituje ve specializovaném zařízením v Kladrubech. ČTA zřídila nadační fond, jehož prostřednictvím můžete Fanu podpořit.

Ještě před rokem slavil vítězství na triatlonových tratích. Stal se mistrem republiky. S reprezentací cestoval po mezinárodních závodech. Jeho vítězství si můžete připomenout v emotivním videu, jehož autoři ze studia On The Spot navštívili Fanu také v Kladrubech.

Začátkem února se život talentovaného závodníka vydal po zcela jiné cestě – po automobilové havárii se ocitl ve velmi vážném zdravotním stavu. Zpočátku bojoval v brněnské nemocnici o život. Vyhrál. Pak jeho tělo muselo zvládnout několik těžkých operací. I tentokrát zvítězil. Každý den teď Fana bojuje v Rehabilitačním ústavu Kladruby o další dílčí vítězství. A jeho stav se dlouhodobě zlepšuje.

Triatlonová komunita ukázala svou sílu, když se semkla, aby Fanu podpořila. Řada jejích členů ale přicházela s dotazy, jakým způsobem mohou Fanu podpořit a kam mají zaslat finanční příspěvek na jeho léčení. Česká triatlonová asociace proto nyní zřídila nadační fond, jehož účet můžete k tomuto účelu využít. Celý výtěžek pak bude předán Františku Kubínkovi. Číslo účtu: 225841900/0600.

Pomozme Fanovi k jeho dalším vítězstvím!