Program Příbramského triatlonu uzavřel závod štafet, který se měl původně uskutečnit jako mistrovství ČR. Kvůli změně na duatlon mu ale zůstal „jen“ statut Českého poháru. Nejrychlejší byla sestava Juránek – Volár, pohárový triumf získal mezi dospělými i žáky TAP.

V Příbrami se mělo v neděli 4. července závodit o mistrovské tituly ve štafetách. Kvůli špatné kvalitě vody však museli pořadatelé zrušit plaveckou část a ze závodu udělali duatlon. S ohledem na to bylo rozhodnuto o tom, že český šampionát ve štafetách se uskuteční v rámci Super sprint triatlonu Zlín, zatímco příbramský podnik se uskuteční jako součást Českého poháru.

Nejrychleji prolétla trať stejně jako v minulém roce sestava Juránek – Volár, za kterou závodili juniorští reprezentanti Lukáš Juránek a Heidi Juránková, finišmanem byl čerstvý mistr republiky v olympijském triatlonu Jan Volár. V cíli byli za 1:00:32, vzhledem k jejich různé klubové příslušnosti se ovšem jejich vítězství nepočítá do Českého poháru.

Druhé místo celkově, ale první pohárová příčka patří týmu TAP 3. Plzeňský klub nastoupil do závodu v sestavě Filip Matějovič, Dana Přikrylová a Matěj Marek, která finišovala v čase 1:02:04.

Jen o deset vteřin později proběhl cílovou branou na břehu Nového rybníka brněnský Konrad Tools Team, který závodil v sestavě Filip Tlamka, Šárka Půstová a Jan Čelůstka.

Třetí místo v pohárovém pořadí a čtvrté absolutně si odváží do Zlína tým Titan Trilife A, který šel do závodu v pořadí: Pavel Hradil, Tereza Svobodová a Filip Václavík.

Zlaté medaile vybojoval plzeňský TAP také v žákovské kategorii, ve které byla nejrychlejší trojice Mikuláš Bíba, Kateřina Chytilová a Barbora Jedličková